Transporditingimused

Meie e-poest on võimalik valida järgmised kauba kohaletoimetamise viisi:

1) Tulen ise järele - eelneval kokkuleppel võite oma tellitud kaubale järgi tulla Viljandis, Vahe 19. NB! Meil ei ole kauplust ning seetõttu ei saa meil maksta sularahas ega pangakaardiga, arved tuleb tasuda eelnevalt. 

2) Omniva kullerteenus - paneme laokaubaga paki teele üldjuhul samal või järgneval tööpäeval peale tellimuse tasumist. Oma pildiga toodete valmimisaeg on tavaliselt ca 5-7 tööpäeva, orienteeruva tarneaja saamiseks tutvuge tootelehega või võtke meiega ühendust. Omniva kuller toimetab paki teile üldjuhul tööajal hiljemalt kolmandal tööpäeval peale postitamist. Teenusetingimused on leitavad omniva.ee kodulehelt.

3) Omniva pakiautomaati - paneme laokaubaga paki teele üldjuhul samal või järgneval tööpäeval peale tellimuse tasumist. Oma pildiga toodete tarneaeg on tavaliselt ca 5-7 tööpäeva, orienteeruva tarneaja saamiseks tutvuge tootelehega või võtke meiega ühendust. Pakk jõuab valitud pakiautomaati üldjuhul järgneval päeval (E-L). Pakiautomaatide täitmise ajad leiate siit: https://www.omniva.ee/abi/automaatide_taitmise_ajad

4) DPD Pickup punkti - paneme laokaubaga paki teele üldjuhul samal või järgneval tööpäeval peale tellimuse tasumist. Oma pildiga toodete valmimisaeg on tavaliselt ca 5-7 tööpäeva, orienteeruva tarneaja saamiseks tutvuge tootelehega või võtke meiega ühendust. Pakk jõuab valitud Pickup punkti üldjuhul järgneval päeval (E-L). 

5) DPD Kulleriga - paneme laokaubaga paki teele üldjuhul samal või järgneval tööpäeval peale tellimuse tasumist. Oma pildiga toodete valmimisaeg on tavaliselt ca 5-7 tööpäeva, orienteeruva tarneaja saamiseks tutvuge tootelehega või võtke meiega ühendust. DPD kuller toimetab paki teile üldjuhul tööajal järgmisel tööpäeval peale postitamist. Teenusetingimused on leitavad dpd.ee kodulehelt.

Tähelepanu: Tellimuse täitmiseks töötleme teie antud isikuandmeid (nimi, aadress, e-post, telefon) ja edastame need teenuseosutajale.